
Контейнер крафт для їжі на винос S 9х13х5.5 в упаковці 20 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1100
5,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 650 ₴
+380 (67) 521-87-55
- +380 (67) 143-73-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка HoReCa безпосередньо від виробника
Кількість в упаковці 20 шт
Кількість в ящику 320 шт.
Крафтовый контейнер для їжі на винос крафт S 9х13х5.5 см в упаковці 20 шт
Переваги роботи з нами
Працюємо напряму з виробниками, що дозволяє нам запропонувати одні з кращих цін на ринку
У нас величезний асортимент товарів: крафтовий упаковка, всі види упаковки для харчових продуктів, одноразовий посуд , паперова продукція, госптовари
Самостійно пакуємо весь вантаж, що б Ви не переплачували за упаковку
Ми працюємо з різними видами перевізників і допоможемо Вам вигідно відправити навіть великогабаритні замовлення
Наша мета - довгострокове співробітництво з кожним клієнтом
Просто оформити замовлення

Оформлення замовлення на сайті або за телефоном


Підтвердження замовлення менеджером


Оплата замовлення зручним способом


Доставка замовлення 1-2 дня
Залишилися питання?
Телефонуйте +38 (063) 033 88 38 і ми з радістю допоможемо вам у виборі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Крафт |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
- Ціна: 5,58 ₴





