
Картонна упаковка 200х130х50 мм для кондитерських виробів коробка біла з вікном в упаковці 50 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7238
14,13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 650 ₴
+380 (67) 521-87-55
- +380 (67) 143-73-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка HoReCa безпосередньо від виробника
Кількість в упаковці 50 шт.
Кількість в ящику 650 шт.
Біла картонна упаковка для кондитерських виробів коробка для печиво тістечок з вікном 200х130х50 мм
Переваги роботи з нами
Працюємо напряму з виробниками, що дозволяє нам запропонувати одні з кращих цін на ринку
У нас величезний асортимент товарів: крафтовий упаковка, всі види упаковки для харчових продуктів, одноразовий посуд , паперова продукція, госптовари
Самостійно пакуємо весь вантаж, що б Ви не переплачували за упаковку
Ми працюємо з різними видами перевізників і допоможемо Вам вигідно відправити навіть великогабаритні замовлення
Наша мета - довгострокове співробітництво з кожним клієнтом
Просто оформити замовлення

Оформлення замовлення на сайті або за телефоном


Підтвердження замовлення менеджером


Оплата замовлення зручним способом


Доставка замовлення 1-2 дня
Залишилися питання?
Телефонуйте +38 (063) 033 88 38 і ми з радістю допоможемо вам у виборі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Radius |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для кондитерських виробів |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 14,13 ₴




